Żuromin, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta w branży finansowej

Żuromin

Typ ogłoszenia: Dam Prace

OPIS STANOWISKA:
sprzedaż produktów finansowych W TERENIE
prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów
podejmowanie działań marketingowych na wyznaczonym terenie
nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

WYMAGANIA:
łatwość nawiązywania kontaktów
wysoka kultura osobista
samodzielność w działaniu
umiejętność przekonywania innych

OFERUJEMY:
zatrudnienie na umowę zlecenie
podstawa 2.000zł + system prowizyjno-premiowy
stabilne warunki pracy &#8211; długoterminowa współpraca
szkolenie
wsparcie kierownika
elastyczność - pracę można pogodzić z obecnym zatrudnieniem
telefon komórkowy

Ogłoszenie dodane: Sroda, 24 Pazdziernik, 2018  11:36

Identyfikator: 643938

Wyświetleń: 1636